China Glue Trap Fly Killer llambë Fabrika MK-2130 dhe prodhuesit | Ming Yu

Glue Trap Fly Killer llambë MK-2130

Përshkrim i shkurtër:

MK-2130 INDOOR Ngjitjes kurthe për insekte KILLER Produkt Hyrje Glue Trap Insekteve Killer përdorur 365nm UV dritë joshur mushkonja insekteve fluturon insekte në makinë, dhe Bordi zam rrinë ata, kur ata mbyllin në makinë, atëherë insekteve të vdekur në bord zam, nuk shkaktojnë ndotjen e mesme, është e sigurt dhe të pastër Product. TIPARET: 1.Materiali: Fireproof mbuluar ABS, 2.Reflector fortë dhe të qëndrueshme brenda: UV electroplating plastike, më efektive 3.Quality 365nm llamba UV punuar jetën 8000 orë. 4.Wa ...


  Detail Product

  Produkt Tags

  MK-2130
  INDOOR Ngjitjes kurthe për insekte KILLER

  Produkt Hyrje
  Glue Trap Insekteve Killer përdorimi 365nm UV dritë joshur mushkonja insekteve fluturon insekte në makinë, dhe Bordi zam rrinë ata, kur ata mbyllin në makinë, atëherë insekteve të vdekur në bord zam, nuk shkaktojnë ndotje të mesëm, është e sigurt dhe Produkt i pastër.

  TIPARET:
  1.Materiali: Fireproof mbuluar ABS, të fortë dhe të qëndrueshme 
  2.Reflector brenda: UV electroplating plastike, më efektive
  3.Quality 365nm llamba UV punuar jetën 8000 orë.
  4.Wall Kalorësisë
  5. Lloji sirtar, instalimin e shpejtë, bordi zam është e lehtë të arritshme
  dritë 6. Anti-UV bord zam ngjitet, përdorni kohë të gjatë nuk kanë letër të verdhë ngjitës, rrjedhës fenomene plastike
  7 Heshtje tërheq dhe kurthe insektet, Non- toksike, No goditje elektrike, ndotja e lirë.

  Vendi i përshtatshëm: Indoor, Industria ushqimore, Restorant, Pubs Catering, Hall, Zyra, Hotel, Supermarket,
  Shëndeti Sektori -Pharmaceutical Industry etj

  Specifikimet
  ITEM NO .: MK-2130
  Product Size: 550 x 210 x 211 MM
  Board Glue Size: 356 x 120 MM
  Voltage: 110-270V
  Rated energjisë: 30 Watts (2 X 15 W T8 insekt dritë tub fluoreshent)
  Frekuenca: 50 / 60Hz
  Coverage Area: 80-85 ²

  2130 (2)

   2130 (1)

  2130 (3)

  FAQ:

  Q: a jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?
  A: Ne hark fabrikë në Foshan Nanhai Qarkut.

  Pyetje: Çfarë është koha e dorëzimit?
  A: Zakonisht koha e dorëzimit është rreth 20-25 ditë pas depozitimit. Mënyrë mostër është rreth 7-10 ditë.

  Q: Çfarë mënyra që ju zakonisht e pagesës?
  A: T / T depozitave 30% paraprakisht, të gjitha bilanci para se të dërgesës

  Pyetje: Çfarë është FOB port juaj?
  A: Foshan / Guangzhou / Shenzhen

  Q: A mund të bëjë logo jonë në produkt?
  A: Po, arrijnë moq tonë, dhe duhet të paguajnë tarifën LOGO

  Q: Çfarë është moq?
  A: MOQ është 200 copë, dhe ai gjithashtu mund të negociohet.

  Q: A mund unë të marrë mostër për testim dhe çfarë është koha për të marrë mostër?
  A: Po, ju mund të urdhërojë mostër.

  Q: A e pranoni OEM ose ODM e
  A: Po, ne jemi kënaqësi për të siguruar OEM ose ODM shërbimit.

  Q: Sa pic zam bordit trap dal çdo llambë insekteve zam?
  A: Normalisht një pic çdo kuti, mostër ne do të aplikojë për paketë 5 copë.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !